3M

Klişe Montaj Bantları

Kolay monte edilen yapıştırıcılı 3M Klişe Montaj Bantları, fleksografik baskı klişelerini silindirler veya manşonlara monte edilmesi ile yüksek kalitede standart kombinasyon baskı sağlar.

ADHESO GRAPHICS

Klişe Altı Beslemesi

Adheso-Graphics 1967 yılından günümüze kadar uzanan tecrübesi ile, baskı endüstrisinde kullanılmak üzere üretan köpük yapıda malzeme üretimi gerçekleştirir.

FOLEX

Lak Kalıpları

Baskı makinelerinde, lak ünitesi olan işletmelerde dispersiyon ve UV Lakların kullanımı için uygun Folex Lak kalıpları.

KODAK

Teknolojik Çözümler

Kodak, ofset baskı, dijital baskı, yayıncılık, ambalajlama, iş akış çözümleri, teknoloji çözümlerini kapsayan, günümüzün ticari müşterileri için lider çözümler sunmaktadır.

PRAXAIR

Aniloks Silindirler

Fleksoyu diğer baskı disiplinlerinden ayıran şey aniloks silindirin kendine has mürekkep transfer sistemidir. Aniloks silindirler için istikrar ve güvenilirlik son derece önemlidir.

D.W.RENZMANN

Endüstriyel Makineler

1969 yılında kurulan Renzmann, matbaalara, boya ve vernik üreticilerine yönelik endüstriyel yıkama makineleri ve solvent arıtma üniteleri geliştirip üretmektedir.

RECYL

Temizlik Ekipmanları

Flekso, Gravür ve Ofset baskılarda, baskı kalitesini artırmak, aniloks merdane temizliğinden makina aksamları ve baskı kalıpları temizliğine kadar en iyi temizlik ürünleri ve ekipmanları ile profesyonel çözümler sunar.

SUREPRINT

Sıyırıcı Bıçaklar

Uzun ömürlü ve dayanıklı yüksek yoğunluklu Karbon Çelik, Ultra Rafine edilmiş mikro yapılı yüksek yoğunluklu Karbon Çelik bıçaklar.

TECHKON

Ölçüm Cihazları

TECHKON, yüksek kaliteli ölçüm cihazlarının geliştirilmesi ve üretiminde edindiği 35 yıllık deneyim ile renk ölçümü konusunda yetkin bir ortak ve lider bir çözüm sağlayıcı haline gelmiştir.

XSYS

Baskı Çözümleri

XSYS, baskı mürekkepleri, dijital baskı, blanketler, kimyasallar, fleksografik plaka ve merdaneler, sarf malzeme ve renklendiricileri kapsayan bir ürün portföyü sunar.

KONGSBERG

Dijital Sonlandırma Çözümleri

Kongsberg kesim sistemleri büyük format karton ambalaj üretimi için, flekso klişe üretimi ve etiket sektörüne yönelik dijital sonlandırma sistemleri üreticisidir.