FOLEX GROUP, çok çeşitli pazarlar için yüksek kaliteli ürünler ve özelleştirilmiş hizmetler sunan İsviçre (Schwyz) ve Almanya (Köln ve Erlangen) merkezli üretim şirketlerine sahiptir.

Birleşik Krallık'taki bir pazarlama şirketi ve dünya çapındaki distribütör ve bayi ağımızla, müşterilerimizden asla uzakta değiliz.

Yalın, Esnek, Hızlı...

Hayatımızı müşterilerimiz için çözümler üreterek ve bunu etkili, hızlı ve ekonomik bir şekilde yaparak kazanıyoruz. Kusursuz ürünlere ve memnun müşterilere tutkuyla bağlı, çalışanlarımızın her biri bunu ciddiye alıyor ve yalın kurumsal yapılarımızı buna göre geliştirdik.

FOLEX, hızlı ve esnek bir şekilde hareket edebilmek için doğru konuma sahiptir.

Ürünler

Lak Kalıpları

FOLACOAT ADVANCE S

Yeni ürün, en son geliştirilmiş yumuşak polimer üst kaplama sayesinde su bazlı ve UV laklarla birlikte kullanılabilir.

Bu lak kalıbı değişmeyen kalınlık profili sayesinde, en yüksek baskı hızlarında bile homojen bir laklama transferine izin verir. Folacoat Advance ile küçük ile orta ölçekli baskılar elde edilebilir.

Tek katmanlı polyester, mükemmel ebat sabitliği sağlar ve birden fazla kullanıma izin verir. Bu ürün elle veya bilgisayar destekli dijital kesim sistemleri ile kolayca kesilebilir.

Özellikler:

  • Doğrudan laklama için önerilir.
  • Su bazlı lak uygulamaları için uygundur.
  • UV lak uygulamaları için uygundur.
  • Elle kesilebilir.
  • Bilgisayar destekli dijital kesim sistemleri için ideal çözüm.
  • Polyester bazlı/taşıyıcı yüzey.

Teknik Döküman

Ürün Videosu


FOLACOMP PA

Kendinden yapışkanlı lak kalıbı alt besleme malzemesi

Folacomp serisi, Folacoat lak kalıplarının altında kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Yüksek oranda sıkıştırılabilir bileşen içerir ve alt besleme kalınlıkları için geniş bir ürün yelpazesi sunar. Ezilmelere dayanıklı dokuma malzemesinin içeriği sayesinde, geleneksel esneyebilen kauçuk blanketlere kıyasla ürünün darbelere karşı duyarlılığı önemli ölçüde azalmıştır. Farklı tiplerdeki kalınlık seçenekleri sayesinde, Folacoat lak kalıbı ile birlikte sadece tek bir alt besleme malzemesinin kullanılmasını mümkün kılar. Birkaç yaprak kağıttan oluşan alt besleme çözümleri geçmişte kaldı. Folacomp PA, standart sıkıştırılabilir alt besleme malzemesinin kendinden yapışkanlı bir versiyonudur. Mükemmel ebat sabitliğini iyileştirmek ve kullanım ömrünü uzatmak için, sıkıştırılabilir alt besleme malzemesi ebatsal olarak kararlı bir polyester folyo ile güçlendirilmiştir.

Teknik Döküman