PRAXAIR olarak; uzay, enerji ve petrokimya gibi ileri teknoloji endüstrilerindeki tecrübelerimizi yıllar içinde geliştirdiğimiz kaplama ve kazıma tekniklerimizle birleştiriyoruz. Bunun sonucu; üstün bir mürekkep transferi için ileri lazer teknoloji ile kazınan ideal Anilox hücreleri ortaya çıkarıyoruz.

Fleksoyu diğer baskı disiplinlerinden ayıran şey aniloks silindirin kendine has mürekkep transfer sistemidir. Bu yüzdendir ki aniloks silindirinizin istikrarlı ve güvenilir biçimde performans göstermesi son derece önemlidir. Aniloks silindir üretimi, en sert yüzeylerde yer alan üstün kaplamalar ve yine en iyi mürekkep transferi için gerekli yüksek hassasiyette kazıma teknolojileri bizim uzmanlık alanımızdır.

PRAXAIR Surface Technologies Anilox'un küresel lideridir. 4 kıta, 13 ülkede, 35 farklı tesisi bulunmaktadır ve baskı sektöründe ihtiyaç duyulan farklı uygulamalar için yüksek performanslı çözümler sunar.

Ürünler

Anilox Silindirler

Novaline™ Serisi Aniloks Silindirler

Silindirlerin daha uzun süre temiz şekilde mürekkep transferi sağlayabilmeleri için dizayn edilmiş Yüksek kaliteli laser işleme/kazıma seçenekleri.

HÜCRE ŞEKLİ İSMİ ÖZELLİKLERİ
Nova™ ART™ Gold Lak ve Vernik kaplamaları uygulamalarına özel dizayn.
Nova™ Gold Yüksek-densite flekso baskıda, özellikle yüksek çözünürlüklü esnek ambalaj, kağıt ve oluklu ambalaja yönelik.
Nova™ Silver Zemin, proses ve yazıda yüksek densite baskılar için doğru seçim.
Nova™ UV Gold UV mürekkepli işlerde; alüminyum, film ve kağıt ambalaj dahil ideal çözüm.

Proline® Serisi Aniloks Silindirler

Üst düzey transfer özelliklerine ilave olarak kolay temizlenebilir Proline serisi ile verimliliği arttırın.

HÜCRE ŞEKLİ İSMİ ÖZELLİKLERİ
Proline® 60° En popüler desenimiz(bal peteği), moiré oluşumunu engellerken kolay mürekkep transferi ve muntazam tram görüntüsü sağlar.
Proline® ART™ Ters Aniloks teknolojisi (Anilox Reverse Technology), gravür ve laminasyon uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir.
Proline® HEL Açık hücre yapısı ile geniş kaplama uygulamaları için önerilir. Yüksek vizkoziteli materyalleri optimize eder ve yüksek volüme olanak sağlar.
Proline® ISF UV mürekkeplerde sıçramayı önlemek için geliştirilmiştir.

Aniloks Rulo ve Merdaneler

Seçim Kılavuzu